Pieczątki

Wyrobienie Pieczątki – Zamówienia pieczątek prosimy przekierowywać na email: biuro@niemys.pl , telefonicznie: 505 538 544 lub w siedzibie sklepu. My zrealizujemy projekt, czas oczekiwania na pieczątkę maksymalnie 1 dzien.

Kolory pieczątek – Jaki wybrać

Kolory można zdefiniować poprzez kilka cech: barwę, jasność, temperaturę oraz stopień nasycenia, na podstawie których dokonuje się podziału kolorów. Za jeden z najważniejszych z punktu widzenia marketingu uznaje się podział kolorów na ciepłe (żółty, pomarańczowy, czerwony, karminowy) i zimne (zielony, niebieski, turkusowy, fioletowy). Podstawowa zasada, dotycząca wykorzystania barw z tych dwóch grup, brzmi: kolory ciepłe stymulują mózg odbiorcy do intensywnego działania i wprawiają nas w stan gotowości do działania; kolory zimne wyciszają, sprzyjają relaksowi.

Jeżeli chcesz przyciągnąć uwagę klienta, wzbudzić skojarzenia z energią, odwagą i wywołać u niego szybką decyzję, sięgnij po kolor czerwony. Uważaj jednak, gdyż niewłaściwie wykorzystana czerwień może kojarzyć się z agresją lub gniewem!
Zieleń kojarzy się ze spokojem, bezpieczeństwem, zdrowiem. Potencjalnym klientom może również sugerować związek firmy z ekologią, naturą.
Niebieski, czyli kolor nieba i wody, sugeruje odbiorcom takie cechy firmy jak inteligencja, rozwaga, profesjonalizm.
Fiolet to symbol dostojności, szacunku, tajemniczości, melancholii, romantyzmu.
Czerń kojarzona jest z luksusem, elegancją i sukcesem, jednak nieumiejętnie użyta może budzi skojarzenia z mrokiem, złem i lękiem.

Aktualnie, stworzyliśmy stanowisko aby móc realizować pieczątki w 15 minut. Nasz wybór stanął na polskim producencie pieczątek Wagraf.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Shopping Cart